Кольори творчості

Мета проєкту

Надихнути на творчість дітей, постраждалих від війни, щоб поліпшити їх психологічний стан, задля того провести конкурс творчості на тему: «Янгол-охоронець України». Забезпечити 500 дітей цільової групи шкільною канцелярією та наборами для творчості.

Опис проблеми, на вирішення якої спрямовано діяльність проєкту

Населені пункти, що були під бомбардуванням та під окупацією російських загарбників, зазнали значних руйнувань, люди пережили жах та насилля. Зруйновані будинки та комунальна інфраструктура. Люди зазнали величезних психологічних травм. В таких надзвичайних умовах для матерів з дітьми дуже складно забезпечити всім необхідним самостійно. Тому вони потребують допомоги суспільства.

Ми хочемо надати дітям набори для творчості, надихнути їх на творчу діяльність, щоб діти могли виразити назовні свої негативні емоції та психічні травми, що спричинила їм війна. І через творчість у дітей з’являється внутрішня перспектива, захищеність від жорстокої реальності, в якої вони опинились.

koliory-tvorchosti

В рамках проєкту ми плануємо надати цільовій групі допомогу у вигляді 500 наборів канцелярських товарів для школи та наборів для творчості. Задля мотивації дітей до творчості будуть підготовлені для кожної дитини листівка з індивідуальними теплими побажаннями та запрошенням взяти участь у творчому конкурсі на тему: «Янгол-охоронець України». На конкурс будуть прийняти роботи: малюнки, аплікації, ліплення, інсталяції.

Мета проєкту

Перший етап проєкту: надихнути на творчість дітей, постраждалих від війни, для того, щоб покращити їх психологічний стан та додати трохи радості в їх душі в цей непростий час. Забезпечити 500 дітей цільовій групи шкільною канцелярією та наборами для творчості. Другий та третій етапи буть розраховані на інші вікові групи: 10-13 років та 14-17 років. Далі можливо продовження проєкту на інші регіони України.

Цільові групи проєкту:

1. 300 дітей віком 6-10 років (1-4 клас) серед тимчасово переміщених осіб та місцевих, що постраждали від війни, які мешкають в Київській області та якими опікується наш партнер – Благодійна організація «СОС Дитяче містечко Бровари».
2. 200 дітей віком 6-9 років (1-4 клас) серед тимчасово переміщених осіб у Закарпатській області.

Базовий набір канцтоварів для однієї дитини:

Зошит 12 арк. 12 шт.
Альбом для малювання 1 шт.
Кольоровий папір 1 шт.
Кольоровий картон 1 шт.
Білий картон 1 шт.
Олівець графітний 1 шт.
Ручка 2 шт.
Ластик 1 шт.
Точила 1 шт.
Ножиці 1 шт.
Комплект лінійок 1 шт.
Клей ПВА 1 шт.
Пластилін 1 шт.
Фарба акварель 1 шт.
Пензлик 1 шт.
Олівці кольорові 1 шт.

Короткострокові результати: 500 дітей шкільного віку з 6 до 9 років з 1 по 4 клас протягом терміну дії проєкту отримають комплекти шкільної канцелярії та наборів для творчості, а також листівки з побажаннями та запрошенням прийняти участь в творчому конкурсі «Янгол-охоронець України», що буде мотивацією до творчості. Той факт, що діти в надзвичайній ситуації отримали можливість діяльності, як у мирному житті, вже додає дітям впевненості та натхнення. Індивідуальні побажання залишать теплий слід в душі кожної дитини. Три дитини, що стануть переможцями конкурсу, отримають цінні подарунки.

Довгострокові результати: Діти отримали можливість долучитись до творчості, вони відволіклись від тої реальності, що пов’язана з війною та страхами. Вони виразили в творчості свою внутрішню біль та напругу. Психологічний стан дитини поліпшується та стабілізується. Діти, що надіслали фото своїх малюнків на електронну пошту фонду для участі у конкурсі, будуть взяті нами на творчій супровід. Ми надалі будемо з ними контактувати, запрошувати до участі в наших майбутніх проектах та заходах, надавати по можливості матеріали для продовження їх творчої реалізації.

Цей проєкт – є першим етапом загального проєкту. Другий та третій етапи буть розраховані на інші вікові групи (10-13 років, 14-17 років). Далі можливо продовження проєкту на інші регіони України.

Додаткову інформацію ви можете переглянути на наших сторінках у соц. мережах:

Реквізити для фінансової допомоги на сайті фонду, або запитайте в нашого представника чи волонтера. Дякуємо всім, хто до нас приєднався!

Приєднуйтесь! Якщо бажаєте перерахувати кошти на підтримку благодійного проєкту: