Про фонд

Благодійна Організація «Благодійний Фонд «Сонячний Всесвіт» зареєстрована у грудні 2021 року задля реалізації 20-річного досвіду її засновників в сфері благодійності з метою міжнародної співпраці, отримання грантів, фінансової та матеріальної допомоги, залучення світової спільноти до програм в Україні.

Наш дружній колектив має досвід понад 20 років. Благодійність є сенсом нашого життя. Серед нас є різні фахівці – вчителі і економісти, науковці і спортсмени, художники та просто мами, які свою любов несуть тим, хто цього потребує.

Багато років ми працювали у всіх обласних центрах України: опікувалися дитячими будинками, інтернатами, соціальними центрами, притулками для дітей, спілками багатодітних родин, будинками сімейного типу. Наших волонтерів знають багато організацій, які займаються дітьми з особливими потребами.

Що ми робимо та наші плани

Після реєстрації нової організації у грудні 2021 року, волонтери Фонду провели акції до Новорічних та Різдвяних свят, передали різноманітні подарунки діткам та провели художні майстер-класи. У лютому 2022 року розпочата росією війна поставила всіх нас перед новими викликами.

Обстріли, руйнування міст та селищ змусили сотні тисяч жінок з дітьми покинути домівки та переїхати до більш безпечних місць країни. Одним з таких місць є Закарпаття. Офіс Фонду також переїхав з Києва до Ужгороду.

Зараз ми орендуємо приміщення на 30 місць для тимчасово-переміщених осіб в Ужгороді. Активно допомагаємо іншим центрам для переселенців в Закарпатській області, відправляємо гуманітарну допомогу в інші регіони України. Продовжуємо опікуватись дитячими закладами для дітей, соціальними центрами для мам з дітьми. Співпрацюємо с українськими приватними донорами та організаціями щодо всебічної допомоги українцям.

На сьогодні наші представники працюють в країнах Європи по залученню фінансової та гуманітарної допомоги для реалізації проєктів та програм Фонду. Ми активно інформуємо європейську спільноту про події в Україні, залучаємо різних людей до нашої благодійної діяльності. Дівчата організовують різні заходи, в тому числі виставки-продажи художніх робіт, приймають участь у акціях, фестивалях, концертах, перфомансах, тощо.

Ми віримо в перемогу та вже зараз дбаємо про майбутнє України, будуємо плани її відродження.

Якщо у вас є ідеї або пропозиції щодо співпраці по нашим проєктам, телефонуйте:

+38 (063) 179 47 69

Приєднуйтесь до наших соцмереж та робіть репости, допомагайте Україні:

Наша місія та візія

Наша місія – надихати людство до єднання, пробуджуючи свідомість через принципи благодійності, милосердя, гуманності, дбайливого ставлення до людей; підвищення обізнаності про Україну в Європі та у всьому світі. Прямо зараз волонтери Фонду невпинно працюють, організовуючи прихисток та гуманітарну допомогу вразливим групам та окремим особам, що постраждали внаслідок війни.

Ми мріємо про відродження України на основі демократичних цінностей, екологічного підходу до всіх сфер життя.

Ми ставимо за мету створення програм, реалізація яких стане прикладом для майбутніх поколінь.

Ми керуємося принципами милосердя, співчуття, відповідальності, а своїм ставленням та справами надихаємо оточуючих.

Ми віримо, що від наших зусиль залежить майбутнє не тільки кожного з нас, нашої країни, але й людства!

Наші лідери

leader-1

Богомільська Софія

Вища економічна освіта, 20 років досвіду роботи бухгалтером та керівником неприбуткових організацій, Президент Фонду «Сонячний Всесвіт».

leader-2

Боголюбська Анна-Марія

Середня освіта, 19 років досвіду волонтерської діяльності; Віце-президент з розвитку регіональних представництв Фонду.

leader-3

Богорадова Анна-Марія

Вища економічна освіта, 15 років досвіду роботи спеціалістом з допомоги в неприбуткових організаціях, Віце-президент з розвитку програм Фонду.

Наша команда

team-1

Богодарова
Вероніка

Вітаю, я українка з Києва. В благочинності 16 років. Маю сина. Моє життєве кредо – «Любов Життя до всього живого!». Я проти безглуздої війни та злочинів насилля. Я лише за Людяність та Правду! Мої хобі: читання Духовної літератури, кінний спорт, туризм. Я мрію про Свідомий внесок кожної людини до створення нової реальності, без страждань людей, а в легкості та Радості!

team-2

Боголюбова
Лілія

Вітаю, я українка з Мелітополя. Україна це назавжди… Я – музикант, дуже болісно відчуваю все, що відбувається в Світі на даний час. З делегацією творчих дівчат представляємо БФ «Сонячний Всесвіт» в Швейцарії, даємо можливість країнам Європи відчути, що Україна – це Світло, Любов, Правда… Я – це Україна, Ти – це Україна, Ми – це Україна … наша сила в Єдності!

team-3

Боголюбська
Вероніка

Вітаю, я українка з Одеси. Фізик за фахом, мати чотирьох дітей, в благодійності з 2002 року. Технології та глобальні комунікації зробили нас єдиним організмом. Але ніщо, крім Милосердя та Любові, не здатне дозволити людству вижити. Я бажаю всім на планеті тягнутися до Світла, наповнюватись Любов’ю та жадати Правди. Серце планети зараз б’ється в Україні.

team-4

Боголюбська
Вірсавія

Вітаю, я українка з міста Дніпро. Народилася в місті Хмельницький. Маю двох дочок. Соціальний працівник. В сфері благодійності працюю з 2000 року. Благодійна діяльність проходила в багатьох містах України. Допомагала дітям-сиротам з дитячих будинків, інтернатів, дітям-інвалідам, дітям з наслідками ДЦП, багатодітним родинам, які перебували в дуже скрутному життєвому становищі.

team-6

Боголюбова
Марія

Вітаю, я українка з Києва. Народилася в Житомирі. Маю освіту магістра викладача іноземних мов: англійська та німецька. Працювала в соціальних проєктах в Германії та Україні, маю великий досвід в соціальній сфері. Люблю подорожі, прогулянки в горах, цікаві проєкти, допомагаю людям. В волонтерстві вже три роки. Все буде Україна!

team-5

Боголюбська
Марія

Вітаю, я українка з Одеси. До війни займалася благодійною діяльністю в благодійному Фонді «Сонячний Всесвіт». Наразі продовжую цю справу за кордоном. Я пишаюся тим, що я Українка! Бо Україна це Воля, це Життя, це Мама, це Любов! Слава Україні!

team-17

Антіпіна
Ірина

Вітаю, я українка з Одеської області. Живу в м. Ужгород, вже 2 роки займаюсь волонтерською діяльністю. У минулому професійний спортсмен та тренер. Проводила заняття з карате для дітей з багатодітних сімей, які не мали можливість відвідувати спортивні секції. У команді фонду знаходжусь на посаді фотографа та водія, допомагаю із соціальними мережами та іншим.

team-8

Пилипович
Юлія

Вітаю, я українка з Мелітополя. В мене дві дочки. Маю повну вищу освіту за спеціальністю «Фізична реабілітація» та здобула кваліфікацію фізичного реабілітолога, соціального педагога. П’ять років працювала медичною сестрою. 13 років практики масажиста-реабілітолога. З 2019 року займаюсь волонтерською діяльністю.

team-9

Малишева
Юлія

Вітаю, я українка з міста Суми. Я закінчила Педагогічний університет ім. А. С. Макаренко. Маю сина. Допомагаю людям в Україні вже два роки. Сподіваюся, що увесь світ об’єднається з нами у боротьбі з окупантами. Слава Україні!

team-10

Верес
Тетяна

Вітаю, я українка з Київщини. Я – МАМА чудової ДОНЕЧКИ. Маю вищу освіту – бухгалтер, пишу вірші та дитячі казки, неймовірно люблю квіти… Мені випала велика честь бути представником Благодійного фонду. У волонтерстві вже 2 роки. Разом – ми сила!

team-11

Курішко
Ольга

Вітаю, я українка з Києва. Провела в Україні усе своє життя, маю сина. Закінчила академію внутрішніх справ та отримала диплом юриста. Свій час та сили віддаю на творчість та допомогу тим, хто цього потребує. Наразі я маю стаж у благодійнійності понад 2-х років та встигла побачити сотні вдячних та усміхнених дітей. Пишу твори, вірші та пісні.

team-12

Геулла
(Кадінська Анастасія)

Вітаю, я українка з Києва. Закінчила Національну Академію Образотворчого Мистецтва та Архітектури, факультет графіки. Маю творче ім’я – Геулла. Волонтером з 2019 року. Займаюся з дітьми, обучаю різним творчим напрямам, малюванню, живопис, ліплення та інше. Бажаю всім єдності, Любові, натхнення. Слава Україні!

team-13

Аввіва (Федченко
Мирослава-Анастасія)

Вітаю, я українка з міста Дніпро. Художник, постійно працюю над новими художніми проєктами для підтримки України. Закінчила Національну Академію Образотворчого Мистецтва та Архітектури. Маю творче ім’я – Аввіва. Займаюся волонтерством вже три роки. Бажаю усім натхнення та творчої наснаги. Бажаю розповісти усьому світові про нашу мальовничу країну, про її лани та гори, ліси та річки. Я люблю Україну!

team-14

Руфіна
(Лутенюк Діана)

Вітаю, я українка з міста Івано-Франківськ. За фахом художник та графічний дизайнер. Полюбляю малювати, має творче ім’я – Руфіна. Є досвід роботи в сфері фото/відеозйомки… Волонтерський досвід 5 років. Маю величезне бажання допомагати Україні в ці важкі часи! Я знаю – нас чекає велике майбутнє!

team-15

Латик
Віталія

Вітаю, я українка з Закарпаття. Я є волонтером та представником БФ «Сонячний Всесвіт» з України та дуже цим пишаюся. Волонтерство – це покликання для моєї душі, серцебиття на кожен день. Зараз, через війну, я була змушена переїхати до Європи. Та продовжую допомагати Україні, українському народу, українським дітям, які зараз хочуть нашої підтримки як ніколи. Слава Україні!

team-16

Боголюбова
Ліорра

Вітаю, я українка з Черкаської області. Закінчила Уманське обласне музичне училище ім. Демуцького. Маю кваліфікацію: артист хору, ансамблю; керівник хору, ансамблю; викладач хорових дисциплін. Лауреат Всеукраїнських конкурсів вокальної інструментальної виконавської майстерності. В мене є донечка, яку я дуже кохаю. Маю натхнення допомагати дітям та жінкам України. Волонтерська діяльність з 2020 року.

team-7

Кушнір
Лариса

Вітаю, я українка з міста Одеси. За покликом серця, я почала займатись благодійною діяльністю, і вже майже 17 років не залишаю цю справу. Зараз, й надалі продовжуватиму допомагати своїй країні, тому що для мене це дуже важливо та справа усього мого життя! Я дуже хочу допомогти Україні піднятися. Я пишаюся своїм народом та тим що я – Українка!

team-18

Лазорик
Тетяна

Вітаю я українка з Закарпатської області. Закінчила Ужгородський торговельно-економічний Інститут по спеціальності менеджмент. Розмовляю англійською та словацькою мовами. Захоплююся гармонією і красою природи. З початку війни в Україні відчула, що маю допомагати іншим в ці нелегкі часи. Тому зараз я працюю в БФ «Сонячний Всесвіт» з командою, яка не покладаючи рук невпинно працює для нашої спільної Перемоги.

team-19

Погоріла
Вікторія

Вітаю, я українка з Сумської області. Маю освіту бакалавра з фізичної реабілітації і основ здоров’я. Вже більше 10 років займаюсь масажами різних видів. З 2017-го року працюю лікарем-тренером, також працювала медсестрою. Професійно займалася спортом: легка атлетика і біатлон. Патріот своєї країни. До війни допомагала організовувати збір благодійної допомоги для дитячих будинків та багатодітних родин. З початку війни в Україні працюю з дружною командою БФ «Сонячний Всесвіт» в Європі з метою всебічної підтримки України. Слава Україні!