Підготовчі роботи по проєкту «Кольори творчості» (18.10.2022)

news-843

Проєкт «Кольори творчості» є певним продовженням шкільної програми нашого фонду, завдяки якому ми допомогли дітям з різних регіонів України та різних категорій– це і постраждалі від воєнних дій, і діти, які були під окупацією, і внутрішньо переміщені особи з різних регіонів та діти з притулків.

Завдяки фінансуванню нашого проєкту «Кольори творчості» Благодійною організацією «STREET CHILD» з Великобританії, ми найближчого часу зможемо надати набори канцтоварів 500 дітям віком 6-9 років.

Ми вже придбали всі заплановані товари згідно нашого проєкту. Завдяки тому, що нашими постачальниками були українські виробники, ми змогли трохи зекономити фінансів та придбали декілька додаткових позицій. Ми дуже старалися вибирати найкращі товари, щоб порадувати дітей.

А задля чіткого розуміння ситуації: де саме і кому більше потрібна допомога, ми звернулись в Департамент соціального захисту та Департамент освіти та науки, молоді та спорту Закарпаття, адже люди переїжджають і ситуація постійно змінюється.

Сьогодні всі канцтовари та набори для творчості вже придбано. Ми починаємо формувати набори та оформлювати для кожної дитини листівку з побажаннями МИРУ та запрошенням взяти участь у творчому конкурсі «Янгол-охоронець України». З умовами конкурсу можна буде ознайомитись на нашому сайті та за посиланням: facebook

Три переможці отримають корисні призи, які ми теж турботливо обирали.
Чекайте наступних новин щодо виконання нашого проєкту «Кольори творчості». До зустрічі.

news-844
news-845