Початок реалізації проєкту «Кольори творчості» (05.10.2022)

news-842

Ідея допомогти родинам зібрати дітей до школи та перетворити благодійну програму на творчий проєкт задля підтримки дітей з’явилась у нас влітку. Ми назвали цей проєкт «Кольори творчості».

Постійна праця з родинами, які приїхали з Центральної та Східної України до Закарпатської області, спонукала до активного пошуку донора для фінансування нашого проєкту.

Проєкт направлений на допомогу тимчасово-переміщеним особам – матерям з дітьми, яким дуже складно забезпечити дітей всім необхідним самостійно в таких надзвичайних ситуаціях. Вони потребують допомоги суспільства.

Ми хочемо надати дітям канцтовари та набори для творчості. Надихнути їх на творчу діяльність, щоб діти могли виразити назовні свої негативні емоції та психічні травми, що спричинила їм війна. І через творчість у дітей з’являється внутрішня перспектива, захищеність від жорстокої реальності, в якої вони опинились.

Проєкт «Кольори творчості» підтримала Благодійна організація «STREET CHILD» з Великобританії. Мета «STREET CHILD»: бачити всіх дітей у безпеці в школі та навчанні – особливо в середовищі з низькими ресурсами та надзвичайних ситуаціях. Виклики, пов’язані з війною в Україні, змушують звернути увагу на освітній процес та допомогу в вигляді забезпечення необхідними матеріалами, створенню умов для навчання, облаштування бомбосховищ для дітей, які переїхали з інших регіонів та постраждалих від війни.

Ми подали запит на фінансування нашого проєкту та 5 жовтня вже отримали фінансування з Великобританії на перший етап проєкту. Тож, в рамках проєкту буде надано 500 дітям у Київській та Закарпатській областях віком 6-9 років допомогу у вигляді наборів канцелярських товарів для школи та наборів для творчості.

Дітей ми запрошуємо взяти участь у творчому конкурсі на тему: «Янгол-охоронець України». На конкурс будуть прийняти роботи: малюнки, аплікації, ліплення, інсталяції. За результатами голосування журі конкурсу буде обрано 3 призових місця, які отримують дарунки.