УМОВИ КОНКУРСУ «ЯНГОЛ-ОХОРОНЕЦЬ УКРАЇНИ»

news-846

Творчість допомагає пережити важкі часи, відволікає від тривожних думок, наповнює мріями та дає сили.

Благодійний фонд «Сонячний всесвіт» запрошує усіх дітей, які отримали від фонду комплект канцтоварів та наборів для творчості прийняти участь у творчому конкурсі.

Організатор: БО «БФ «Сонячний всесвіт» за фінансової підтримки Street Child.
Тема конкурсу: «Янгол-охоронець України».

Хто може прийняти участь: діти віком 6-9 років.

Що потрібно: власноруч виготовити малюнок, аплікацію, ліплення чи будь-яку інсталяцію на тему конкурсу, зробити 3-4 фото з різного ракурсу, надіслати роботи.

Початок конкурсу: 24 жовтня 2022 року.
Кінцева дата прийняття робіт: 25 листопада 2022 року до 23.59.

Куди надсилати роботи: 3-4 фото робіт треба опублікувати в стрічці групи за посиланням: facebook Просимо роботу підписати, указав ім’я та місце проживання.

Якщо не має можливості надіслати фото робіт на сторінку конкурсу у Фейсбук, зателефонуйте куратору проєкту Ірині за номером +38093-159-59-31. Розкажіть про ваші обмеження щодо надання фото на конкурс. Вам буде запропоновано інший варіант.

Дата визначення переможців: 26 листопада 2022 року.
Кількість переможців: три дитини, роботи яких журі визнає найкращими.

Нагородження 3 переможців: результат визначення переможців буде відображено у день визначення на сайті фонду (в розділі Новини: Ми в Україні): sunvsesvit.com та у групі: facebook
Додатково: 20 найкращих робіт буде викладено на сайті та сторінках соціальних мереж фонду з зазначенням їх авторів.

Призи:
1 місце: Смарт-часи Xiaomi Mi Smart Band 7, пластилін Class ECO 18 кольорів, фломастери Centropen Perfect 12 шт., крейда кольорова.

2 місце: пластилін Class ECO 18 кольорів, фломастери Centropen Perfect 12 шт., акрил ZiBi 12 кольорів, розмальовка Жорж Зоометрія, дорожній набір для творчості IHeartArt Гелеві фантазії с гелевими ручками.

3 місце: пластилін Class ECO 18 кольорів, фломастери Centropen Perfect 12 шт., акрил ZiBi 12 кольорів, розмальовка Жорж Зоометрія.

Журі конкурсу:
• Президент фонду Богомільська Софія;
• Віце-президент Богорадова Анна-Марія;
• Волонтер фонду – куратор проєкту Антипіна Ірина;
• Професійний художник Федченко Мирослава;
• Професійний художник Лутенюк Діана;
• Професійний художник Кадінська Анастасія.

УВАГА! До батьків:

• Інформацію про переможців буде викладено 26 листопада 2022 року. Будь ласка слідкуйте за новинами на сайті фонду sunvsesvit та групі facebook
• Зв’яжіться з куратором фонду за номером :+38093-159-59-31 або електронною поштою sunvsesvit@gmail.com до 1 грудня включно та надайте нам дані для відправлення призів.
• Призи буде відправлено Новою поштою за рахунок фонду.
• Ми запросимо у Вас дозвіл на розміщення інформації про Вашу дитину (переможця) на сайті та сторінках соціальних мереж фонду.
• Тільки після отримання від Вас дозволу на оприлюднення і узгодження з Вами фото дитини з призами та інформації, буде викладено пости в загальний доступ.
• Якщо дозволу не буде надано, ми залишаємо за фондом право викласти тільки ім’я переможця та назву міста, в якому він проживає.
Задати будь-які запитання щодо конкурсу можна зателефонувавши куратору проєкту Ірині по номеру :+38093-159-59-31.

Фінансування на придбання призів для переможців конкурсу надано Благодійною організацією «STREET CHILD» з Великобританії.

З найкращими побажаннями творчої наснаги та МИРУ!
Президент та команда фонду

1 місце

news-846

2 місце

news-847

3 місце

news-848