Останні приготування напередодні реалізації проекту «Допомога матерям серед ВПО та місцевих постраждалих, які проживають у Київській області». Бровари. 14.10.22.

news-826

Почались останні приготування перед роздачею продуктів харчування. Соціальні працівники БО «СОС дитяче містечко Бровари» вже готують списки мам з двома та більше, дітьми та місцевих постраждалих, які проживають в Київській області. Також працівники фасують продовольчі набори. Та всі ми з нетерпінням чекаємо, коли вся команда зможе почати роздавати продовольчі набори.

Проєкт спрямований, по-перше, на запобігання голоду, по-друге, на психологічну підтримку мам з дітьми. Отримуючи допомогу жінки, що дезадаптовані в кризової ситуації, в якій вони опинились, почувають себе більш впевнено. Цей досвід дає їм надію, що можна звертатися зі своїми проблемами до оточуючих.

Кожного, хто бере участь у реалізації проєкту, надихає підтримка Європейського союзу, адже за рахунок фінансування проєкту ми разом зможемо допомогти самим незахищеним верствам населення – мамам з двома та більше дітьми, які вимушені були залишили свої домівки та постраждалим від війни.

Публікація підготовлена в рамках міні-гранту проєкту EU4CSOs за фінансової підтримки Європейського Союзу, що реалізується БО «Мережа 100 відсотків життя Рівне».

Її зміст є виключною відповідальністю міні-грантера проєкту EU4CSOs БФ «Сонячний всесвіт» і не обов’язково відображає позицію Європейського Союзу.

#StandWithUkraine #ПрямуємоРазом #EU4CSOs

news-827
news-828
news-829
news-830