Реалізація проєкту «Допомога матерям серед ВПО та місцевих постраждалих, які проживають у Київській області» (30.11.2022)

news-1024

Проєкт «Допомога матерям серед ВПО та місцевих постраждалих, які проживають у Київськійобласті» реалізовувався в Соціальному центрі «Укріплення сім’ї» СОС Дитячі Містечка Бровари; розвозили допомогу в Броварському районі постраждалим від війни; в Соціальному центрі «Укріплення сім’ї» у Києві та Центрі управління сім’ї в м. Фастів.

Родини з дітьми, які щойно переїхали в Київську область, реєструються у наших партнерів БО «Київське обласне відділення «Благодійний фонд СОС Дитячі містечка Україна», щоб отримати допомогу. До них звертаються родини: внутрішньо-переміщені особи, що опинились у складних життєвих обставинах, прийомні сім’ї та Дитячі будинки сімейного типу для отримання психологічної, консультаційної та гуманітарної підтримки.

Завдяки реалізації проєкту «Допомога матерям серед ВПО та місцевих постраждалих, які проживають у Київській області» наш фонд за допомогою нашого партнеру надав 300 наборів продуктів харчування для матерів з двома та більше дітьми, які нещодавно евакуювались з інших регіонів України.

Це допомогло більш ніж 900 особам забезпечити базові потреби на той час, поки буде можливість працевлаштуватись або отримати грошові виплати. А психологічна допомога, заняття з дітьми, тренінги допомагають швидше адаптуватись на новому місці.
Головне – це підтримка суспільства та Європейського союзу, що дозволяє сім’ям, які постраждали від війни та ВПО залишатись не на одинці з реаліями, пережитими внаслідок війни.
Завдання нашого фонду – допомогти родинам пережити важкий етап в їх житті, що спричинила війна.

Публікація підготовлена в рамках міні-гранту проєкту EU4CSOs за фінансової підтримки Європейського Союзу, що реалізується БО «Мережа 100 відсотків життя Рівне».
Її зміст є виключною відповідальністю міні-грантера проєкту EU4CSOs БФ «Сонячний всесвіт» і не обов’язково відображає позицію Європейського Союзу.

#StandWithUkraine #ПрямуємоРазом #EU4CSOs

news-1029
news-1030
news-1025
news-1028
news-1026
news-1027