Допомога продовольчими наборами родинам ВПО. Місто Фастів, Київська область (28.11.2022)

news-1021

В рамках реалізації проєкту «Допомога матерям серед ВПО та місцевих постраждалих, якіпроживають у Київській області» проводимо проєкт і в місті Фастів, Київської області.

Багато сімей з дітьми вимушені через воєнні дії переїжджати до інших регіонів України, шукаючи більш безпечні місця для проживання.

До нас та нашого партнера БО «Київське обласне відділення «Благодійний фонд СОС Дитячі містечка Україна» надходить багато заявок саме з міста Фастів та Фастівського району від родин з дітьми, які нещодавно евакуювались.
Поки батьки зареєструються, отримають допомогу або знайдуть якусь роботу, пройде час, тому допомога продовольчими наборами життєво необхідна для багатьох родин.

Багато родин пережили бомбардування, залишились без житла, втратили рідних. Працівники БО «Київське обласне відділення «Благодійний фонд СОС Дитячі містечка Україна» надають психологічну допомогу, займаються з дітками.

Завдяки фінансуванню Європейського союзу ми разом з партнерами змогли впровадити проєкт, роздати базовий набір продуктів харчування більш вразливій категорії населення – це матері з двома та більше дітьми.
Підтримка від суспільства, відчуття того, що ти не на одинці в тяжких життєвих обставинах – вкрай необхідна для них.

Проєкт спрямований, по-перше, на запобігання голоду, по-друге, на психологічну підтримку мам з дітьми. Отримуючи допомогу, жінки, що дезадаптовані в кризової ситуації, в якої вони опинились, почувають себе більш впевнено. Цей досвід дає їм надію, що можна звертатися зі своїми проблемами до оточуючих.

Публікація підготовлена в рамках міні-гранту проєкту EU4CSOs за фінансової підтримки Європейського Союзу, що реалізується БО «Мережа 100 відсотків життя Рівне».
Її зміст є виключною відповідальністю міні-грантера проєкту EU4CSOs БФ «Сонячний всесвіт» і не обов’язково відображає позицію Європейського Союзу.

#StandWithUkraine #ПрямуємоРазом #EU4CSOs

news-1022
news-1023