Завершення проєкту «Допомога матерям серед ВПО та місцевих постраждалих, які проживають у Київській області» (01.12.2022)

news-1031

Проєкт «Допомога матерям серед ВПО та місцевих постраждалих, які проживають у Київськійобласті» завершено.
Три місяці тривав проєкт. За цей час ми змогли допомогти продуктами харчування 300 родинам з дітьми, що були вимушені переїхати до Київської області з окупованих територій та місць, де велись бойові дії, а також родинам, які постраждали від війни.
За цей з партнером фонду БО «Київське обласне відділення «Благодійний фонд СОС Дитячі містечка Україна» ми почули багато сумних історій від людей. Але ми побачили та надію в їх очах та їх щиру подяку.
Ми будемо й надалі допомагати родинам.
Фінансування даного проєкту було здійснено завдяки міні-гранту, який наш фонд отримав від БО «Мережа 100 відсотків життя Рівне» завдяки підтримки Європейського Союзу.
Команда БО «Мережа 100 відсотків життя Рівне» весь час проєкту підтримувала нас, надавала консультації та поради. Ми щиро дякуємо за цю співпрацю.
Ми щиро дякуємо команді БО «Київське обласне відділення «Благодійний фонд СОС Дитячі містечка Україна» за їх невпинну працю та допомогу в реалізації даного проєкту.
В проєкті приймали участь працівники та волонтери нашого фонду. Ми щиро дякуємо всій команді фонду за їх відданість у справі благодійності.
Подяка всім українцям, які в умовах жорстокої війни продовжують ЖИТИ та виховувати дітей; ВСІМ, хто допомагає в боротьбі з агресією; всім, хто допомагає чим може.
Ми єдина нація, ми – українці! Слава Україні!
Публікація підготовлена в рамках міні-гранту проєкту EU4CSOs за фінансової підтримки Європейського Союзу, що реалізується БО «Мережа 100 відсотків життя Рівне».
Її зміст є виключною відповідальністю міні-грантера проєкту EU4CSOs БФ «Сонячний всесвіт» і не обов’язково відображає позицію Європейського Союзу.
#StandWithUkraine #ПрямуємоРазом #EU4CSOs