Підготовчі роботи до реалізації гранту. Київська обл. Вересень – початок жовтня 2022 року.

news-821

Після отримання фінансування в рамках проєкту «Підвищення спроможності ОГС соціальної сфери України» (EU4CSOs), який за фінансовоїпідтримки Європейського Союзу реалізує Благодійна організація «Мережа 100 відсотків життя Рівне», робота почалась повним ходом.

Працівники БФ Сонячний Всесвіт» знайшли кращі пропозиції по співвідношенню ціна-якість, домовились з гуртовими постачальниками на постачу продуктів харчування до складу в м. Бровари, виписали та проплатили рахунки на оплату товарів.

Також до проєкту фонду «Допомога матерям серед внутрішньо переміщених осіб та місцевих постраждалих, які проживають у Київській області» ми зробили свій внесок – 300 консерв.

Дружня та жвава команда, наш партнер Благодійна організація «СОС дитяче містечко Бровари», вже чекали на доставку продуктів харчування на складі в м. Бровари.

За два тижні всі товари були отримані. Організованість, чіткість та велике бажання підтримати людей в цей важкий час – це ті якості, які спонукають нас та наших партнерів реалізовувати спільний проєкт.

Публікація підготовлена в рамках міні-гранту проєкту EU4CSOs за фінансової підтримки Європейського Союзу, що реалізується БО «Мережа 100 відсотків життя Рівне».

Її зміст є виключною відповідальністю міні-грантера проєкту EU4CSOs БФ «Сонячний всесвіт» і не обов’язково відображає позицію Європейського Союзу.

#StandWithUkraine #ПрямуємоРазом #EU4CSOs

news-822
news-823
news-824
news-825