Участь у конкурсі міні-грантів в рамках проєкту «Підвищення спроможності ОГС соціальної сфери України» (EU4CSOs) (28.09.2022)

news-797-2

Благодійний фонд «Сонячний всесвіт» у серпні 2022 року прийняв участь у конкурсі міні-грантів в рамках проєкту «Підвищення спроможності ОГС соціальної сфери України» (EU4CSOs), який за фінансової підтримки Європейського Союзу реалізує Благодійна організація «Мережа 100 відсотків життя Рівне».

Всього в конкурсі приймало участь 133 проєктні пропозиції, з них обирали 15 переможців. 15 серпня було оголошено результати та наш фонд ввійшов в перелік переможців.

Таким чином 2 вересня проєкт фонду «Допомога матерям серед внутрішньо переміщених осіб та місцевих постраждалих, які проживають у Київській області» отримав суб-грант у сумі 340 000,00 грн.

Протягом 3 місяців наш фонд придбає продукти харчування та сформує 300 наборів, які будуть передані мамам, у яких більше двох дітей. Загалом буде надано благодійну допомогу більше ніж 900 особам. Партнером фонду «Сонячний всесвіт» в даному проєкті з надання продуктових наборів виступає Благодійна організація «СОС дитяче містечко Бровари».
Публікація підготовлена в рамках міні-гранту проєкту EU4CSOs за фінансової підтримки Європейського Союзу, що реалізується БО «Мережа 100 відсотків життя Рівне».

Її зміст є виключною відповідальністю міні-грантера проєкту EU4CSOs БФ «Сонячний всесвіт» і не обов’язково відображає позицію Європейського Союзу.

#StandWithUkraine #ПрямуємоРазом #EU4CSOs