Завершення проєкту «Кольори творчості» за фінансової підтримки «STREET CHILD», Великобританія (02.12.2022)

news-1050

Ось і завершився проєкт «Кольори творчості».
Сьогодні нам подзвонили. Це була мама дівчинки, яка отримала набір канцтоварів та матеріали для творчості. Мама передала подяку від доньки за чудовий подарунок, який їй дуже сподобався та знадобиться в навчанні.

Жінка сказала, що вони евакуювались зі Слов’янська, залишились без домівки та зараз проживають в місті Бровари. Вони з донькою дякували за підтримку та роботу всіх людей, які долучились до організації цього проєкту. Мабуть, ця розмова була найкращою для нас винагородою за всю роботу, яку ми виконали впродовж всього проєкту.

500 наборів канцтоварів та матеріали для творчості для 1-4 класів було передано для дітей, які постраждали від війни та переїхали до інших регіонів України, впродовж проєкту «Кольори творчості» в Київській області, Харкові та на Закарпатті.
Також діти взяли участь у конкурсі «Янгол – охоронець України». Діти, чиї роботи перемогли у конкурсі, отримали призи: смарт годинник, набори для творчості, настільні ігри, матеріали для творчості. Цей конкурс допоміг дітям відволіктись від непростих реалій нашого часу, виразитись в роботах та надихнутись на подальшу творчість.

Багато сімей з дітьми внаслідок воєнних дій вимушені були покинути свої рідні домівки.
Підтримка суспільства, країни, благодійних організацій, інших країн, вкрай важлива в такий непростий для всіх час. Така допомога дає надію на краще майбутнє для постраждалих. На те, що сім’ї з дітьми залишились не на одинці з труднощами, викликаними війною. Підтримка суспільства у вигляді засобів для навчання і творчості дітей – це один із найголовніших аспектів для психологічної допомоги дітям та їх батькам.

Дружній колектив БФ «Сонячний всесвіт» та наші партнери БО «Київське обласне відділення «Благодійний фонд СОС Дитячі містечка України» щиро дякує Благодійну Організацію «STREET CHILD» з Великобританії за надану можливість реалізувати проєкт «Кольори творчості». Завдяки якому, підтримали наше підростаюче покоління, надали канцтовари для навчання та надихнули.
Сподіваємось на подальшу співпрацю.

news-1051
news-1052