Щира вдячність за допомогу від сімей ВПО та постраждалих від війни (22.11.2022)

news-1010

Вже минає третій місяць реалізації проєкту «Допомога матерям серед ВПО та місцевих постраждалих, які проживають у Київській області».

Цей проєкт відбувається завдяки фінансуванню Європейського союзу і дозволяє суттєво підтримати родини, які вимушені були евакуюватись в центральний регіон країни, та постраждали від війни.
Два великі пакети з базовими продуктами харчування дозволяють матерям з дітьми протриматись той час, поки вони не отримають першу допомогу від держави або знайдуть підробіток. А головне – отримають підтримку від суспільства, відчуття того, що в цей тяжкий час для всіх нас, – вони не на одинці.
Багато щирих посмішок, радості в очах та вдячності отримали ми від матерів, які отримували допомогу. Хочемо поділитись надісланими подяками:
• «Наша родина дуже вдячна вам за таку велику допомогу в такий нелегкий час. Велике вам дякуємо. Дай Боже вам здоров’я усім. Мирного неба!»;
• «Щиро дякуємо за таку гарну допомогу! Ми дуже вдячні спонсорам та організаторам! Всім нам мирного неба.»;
• «Дуже дякуємо всією сім’єю організаторам, виконавцям проєкту та Європейському союзу за допомогу. Це суттєво допоможе нашій родині. Наснаги в вашій праці!»;
• «Дуже, дуже, дуже дякуємо за допомогу. Неоціненна допомога для нашої родини у такий скрутний час! Низький уклін спонсорам, а всім організаторам вдячність безмежна! Мира, добра та здоров’я всім!».
Це тільки деякі подяки з багатьох, написаних та почутих нами. Колектив нашого фонду та наш партнер БО «Київське обласне відділення «Благодійний фонд СОС Дитячі містечка Україна» має величезне бажання й надалі реалізовувати проєкти по підтримці матерів з дітьми, багатодітних родин, дитячих будинків сімейного типу та постраждалих від війни.

Публікація підготовлена в рамках міні-гранту проєкту EU4CSOs за фінансової підтримки Європейського Союзу, що реалізується БО «Мережа 100 відсотків життя Рівне».
Її зміст є виключною відповідальністю міні-грантера проєкту EU4CSOs БФ «Сонячний всесвіт» і не обов’язково відображає позицію Європейського Союзу.
#StandWithUkraine #ПрямуємоРазом #EU4CSOs

news-1011
news-1012