Продовольчі набори для ВПО в Київській області (19.11.2022)

news-1007

В рамках реалізації проєкту «Допомога матерям серед ВПО та місцевих постраждалих, які проживають у Київській області» багато сімей розповідають свої історії, долі яких дуже змінились від початку вторгнення загарбників в нашу країну. І без підтримки суспільства, благодійних організацій, які отримують фінансування від Європейського союзу, їм дуже важко адаптуватись до нових реалій.

Так родина Микити та Олесі разом зі своїми трьома дітьми та двома племінниками Олесі була вимушена покинути свій дім в Донецькій області та їхати в невідомість, щоб бути у безпеці. У Фастів родина приїхала 10.05.2022 року, вже кілька місяців діти перебувають на безпечній території, але сумують за містом, у якому жили; сумують за домівкою, тим життям, яке було, та дуже хочуть додому.
Родина звернулась за допомогою до наших партнерів БО «Київське обласне відділення «Благодійний фонд СОС Дитячі містечка Україна», яка не залишає цю сім’ю без своєї уваги та допомоги.
Завдяки проєкту «Допомога матерям серед ВПО та місцевих постраждалих, які проживають у Київській області» вони отримали базові продукти харчування від нашого фонду.
Діти потроху адаптуються, звикають до нового міста, нової домівки, нових вулиць та людей. Тато знайшов підробіток – працює на СТО, а мама – вдома з дітьми.
Родина дуже вдячна за допомогу у скрутні часи; завдяки допомозі сім’ї легше проживати нелегкий період їхнього життя.

Публікація підготовлена в рамках міні-гранту проєкту EU4CSOs за фінансової підтримки Європейського Союзу, що реалізується БО «Мережа 100 відсотків життя Рівне».
Її зміст є виключною відповідальністю міні-грантера проєкту EU4CSOs БФ «Сонячний всесвіт» і не обов’язково відображає позицію Європейського Союзу.

#StandWithUkraine #ПрямуємоРазом #EU4CSOs

news-1008
news-1009