Реалізація Проєкту «Допомога матерям серед ВПО та місцевих постраждалих, які проживають у Київській області» (28.10.2022)

news-889

Проєкт спрямований на підтримку незахищених верств населення, пріоритет – це матері та родини з двома та більше дітьми.

В першу чергу, проєкт направлений на запобігання голоду, а по-друге, на психологічну підтримку мам з дітьми. Отримуючи допомогу жінки, що дезадаптовані в кризової ситуації, в якій вони опинились, почувають себе більш впевнено. Цей досвід дає їм надію, що можна звертатися зі своїми проблемами до оточуючих.

Розповімо історію родини. Оксана – мати трьох дітей, сама виховує хлопчиків, їй 34 роки. До війни жінка працювала продавцем у магазині в невеликому селищі на Харківщині, старші діти ходили до школи, молодшого допомагали глядіти батьки. Та з початком бойових дій, мати разом із трьома дітьми була вимушена тікати від війни з Харківської області. Родина у травні 2022 року евакуювалася до Фастівського району, орендує хатину в селі, де прихистив їх місцевий житель.

Зараз Оксана у декретній відпустці, їй важко самій із трьома дітьми без допомоги батьків (вони залишилися на Харківщині). Однак багатодітна сім’я не залишилась без підтримки. БО «Київське обласне відділення Благодійного фонду «СОС Дитяче містечко» надає родині психологічну та соціальну підтримку – мама з дітьми відвідують заняття психолога, соціального педагога, отримують гуманітарну допомогу у вигляді продуктових, гігієнічних наборів, підгузків та кеш-підтримку.

Підтримка набором продуктів харчування від БО «БФ «Сонячного всесвіту» допоможе родині мати базові продукти в умовах війни та надасть більшої впевненості в завтрашньому дні.

Публікація підготовлена в рамках міні-гранту проєкту EU4CSOs за фінансової підтримки Європейського Союзу, що реалізується БО «Мережа 100 відсотків життя Рівне».
Її зміст є виключною відповідальністю міні-грантера проєкту EU4CSOs БФ «Сонячний всесвіт» і не обов’язково відображає позицію Європейського Союзу.

#StandWithUkraine #ПрямуємоРазом #EU4CSOs

news-890
news-891
news-892
news-893
news-894
news-895