Історія родини в рамках Проєкту «Допомога матерям серед ВПО та місцевих постраждалих, які проживають у Київській області» (26.10.2022)

news-882

В рамках проєкту «Допомога матерям серед ВПО та місцевих постраждалих,які проживають у Київській області» хочемо поділитись історією однієї з багатьох українських родин.

Микола та Тетяна разом з трьома дітьми були вимушені покинути свою рідну домівку у Донецькій області. Родина не знала нічого про своє майбутнє: де жити, як жити та що їх чекає. Таких сімей зараз дуже багато…

Родина звернулась до БО «Київське обласне відділення Благодійного фонду «СОС Дитяче містечко» у Фастові влітку 2022 року та отримала відповідну допомогу. В першу чергу була надана психологічна та соціальна допомога, сім’ї також надали гуманітарну допомогу та кеш-підтримку.

Родині зараз не легко. У тата немає постійної роботи, до того ж в родині є особлива дитина, але вони тримаються. Тетяна каже: «Якщо ми і дорогі для нас люди, живі та здорові, то в нас є все необхідне для щасливого життя. Будемо вдячні Богу за час проведений з рідними».

БФ «Сонячний всесвіт» завдяки фінансової підтримки Європейського союзу зміг допомогти цій сім’ї продовольчим набором, який допоможе батькам з дітьми мати саме необхідне в умовах війни в країні.

Українці – це сильні люди, будемо триматись і йти до перемоги крок за кроком.
Дякуємо нашому партнеру БО «Київське обласне відділення Благодійного фонду «СОС Дитяче містечко», які надали нам інформацію та допомогу у даному проєкті.

Публікація підготовлена в рамках міні-гранту проєкту EU4CSOs за фінансової підтримки Європейського Союзу, що реалізується БО «Мережа 100 відсотків життя Рівне».
Її зміст є виключною відповідальністю міні-грантера проєкту EU4CSOs БФ «Сонячний всесвіт» і не обов’язково відображає позицію Європейського Союзу.

#StandWithUkraine #ПрямуємоРазом #EU4CSOs

news-883
news-884
news-885
news-886
news-887
news-888