Продовження реалізації проєкту «Допомога матерям серед ВПО та місцевих постраждалих, які проживають у Київській області» (10.11.2022)

news-998

Продовжуємо реалізацію проєкту «Допомога матерям серед ВПО та місцевих постраждалих, які проживають у Київській області».
Мами з дітьми, багатодітні сім’ї продовжують виїжджати з міст бойових дій, небезпечних регіонів України до Київської області.
Багато родин, які не мають засобів для існування, з вдячністю отримують допомогу у вигляді продовольчих наборів. Це допомагає сім’ям відчути підтримку суспільства, Європейського союзу. Матері з дітьми через забезпечення потреб базовими продуктами харчування отримують відчуття захисту, впевненості, надію на краще мирне майбутнє.
Напевно немає страшнішого слова у світі, ніж слово – війна, бо вона несе смерть, страх, біль, тривогу, руйнування, жахіття, розпач…
Розповімо історію Катерини.
У перші дні після початку широкомасштабного вторгнення Росії, сім’я Катерини перебувала вдома, в місті Харкові. Щоденно місто бомбили: прилітали ракети, було чутно постріли, поряд руйнувалися будинки, будівлі, навкруги ніби небо зрівнялося із землею.
Бажання зберегти своє життя змусило родину залишити рідне місто, в якому вони пережили найкращі моменти: дитинство, юність, навчання, перше кохання, народження дитини – все, що можна назвати – щасливе життя.
Родина змушена була виїхати в село, що знаходиться в тихому мальовничому куточку України Харківської області до бабусі. Ніхто не знав, що ворог буде обстрілювати місто Охтирку неподалік села. Родина постійно переховувалася в погребі, де було холодно та темно. Дитина постійно лякалася, плакала та боялася вибухів. Коли обстріли на деякий час зменшилися, сім’я прийняла рішення виїхати до Києва. По дорозі бачили зруйновані будинки, вигорілі та спалені машини, розбиту військову техніку… Було дуже страшно.
Дорога видалась дуже тяжкою та небезпечною. Доводилося ночувати у машині серед поля. З великими труднощами добралися до столиці. Зараз родина проживає в Києві у знайомих. Батьки шукають роботу та житло. З України вони не поїдуть – це однозначно. «Це наша країна, це наш дім. Хоча житло нашої родини частково зруйновано, дуже хочеться повернутися в рідне місто і жити під мирним небом.
Ми віримо, що Україна переможе і буде вільною, незалежною, суверенною, квітучою, здатною самостійно визначати свій шлях» – каже Катя.
Зараз родина отримує комплексну допомогу та підтримку від нашого партнера БО «Київське обласне відділення «Благодійний фонд СОС Дитячі містечка Україна»: це і продуктові та миючі набори, речі побуту, грошова виплата.
Крім того, члени родини працюють з психологом. В рамках реалізації проєкту «Допомога матерям серед ВПО та місцевих постраждалих, які проживають у Київській області» родина отримала продовольчий набір, який допоможе їм прожити той час, поки вони зможуть знайти роботу.
Завдання нашого фонду допомогти родинам пережити важкий етап в їх житті та адаптуватися до нових реалій.

Публікація підготовлена в рамках міні-гранту проєкту EU4CSOs за фінансової підтримки Європейського Союзу, що реалізується БО «Мережа 100 відсотків життя Рівне».
Її зміст є виключною відповідальністю міні-грантера проєкту EU4CSOs БФ «Сонячний всесвіт» і не обов’язково відображає позицію Європейського Союзу.

#StandWithUkraine #ПрямуємоРазом #EU4CSOs

news-999
news-1000