Допомога матерям серед ВПО та місцевих постраждалих, які проживають у Київській області» (17.11.2022)

news-997

В рамках реалізації проєкту «Допомога матерям серед ВПО та місцевих постраждалих, які проживають у Київській області» до нас також звертаються багатодітні сім’ї, родини з всиновленими дітьми, будинки сімейного типу.
Вони вимушені були залишити свої домівки та переїхати на нове місце. Таким сім’ям дуже складно відразу налагодити необхідний побут, речі, забезпечити дітей харчуванням та шкільним приладдям для освітнього процесу дітей.
Наш фонд та наш партнер БО «Київське обласне відділення «Благодійний фонд СОС Дитячі містечка Україна» першочергово допомагаємо таким сім’ям, деякі з них виховують навіть десять дітей. Є родини, які щойно виїхали з Херсонської, Донецької, Луганської, Харківської областей. На руках – тільки декілька валіз, і їм без підтримки суспільства буде неможливо вижити в умовах війни в країні.
В рамках реалізації проєкту «Допомога матерям серед ВПО та місцевих постраждалих, які проживають у Київській області» родини, які звернулись по допомогу, отримали по декілька продовольчих наборів, що допоможе їм прожити той час, поки вони зможуть знайти роботу та облаштуватися на новому місці.
Одне з завдань нашого фонду – допомогти родинам пережити важкий етап в їх житті та адаптуватися до нових реалій.
Публікація підготовлена в рамках міні-гранту проєкту EU4CSOs за фінансової підтримки Європейського Союзу, що реалізується БО «Мережа 100 відсотків життя Рівне».
Її зміст є виключною відповідальністю міні-грантера проєкту EU4CSOs БФ «Сонячний всесвіт» і не обов’язково відображає позицію Європейського Союзу.

#StandWithUkraine #ПрямуємоРазом #EU4CSOs

news-995
news-996