Набори канцтоварів для дітей ВПО. Села Закарпаття: Дубриничі, Малий Березний та Великий Березний (28.10.2022)

news-901

Наша подорож по Закарпаттю з проєктом «Кольори творчості» продовжується. Випала гарна нагода познайомитись з освітянами, директорами шкіл та вчителями.
Дуже запам’яталась Малоберезнянська школа своєю атмосферою. Діти радісно бігають на подвір’ї, не поспішають додому. Привітливі вчителі з любов’ю спілкуються з ними, уважні до кожного…

З директором школи ми спілкувались про підтримку дітей, важливість вірити в них, надихати, давати можливість виражатись, цінувати їх, як особистість. А найчастіше – просто вміти слухати дітлахів. В цій школі навчається небагато дітей ВПО, але головне, що їх радо приймають в школі.

В Великому Березному ми спілкувались з Відділом освіти, молоді та спорту. Була можливість дізнатись про потреби, які виникають в облаштуванні навчального процесу для дітей ВПО. Також проговорили майбутню співпрацю.
Кожна дитина, яка вимушена була залишити дім та евакуюватись в інші регіони України, має право на освіту. І від кожного, хто приймає участь в виховному та начальному процесі – від сім’ї до вчителів, залежить адаптація дітей до нових умов. Хтось встиг виїхати до окупації, до масивних обстрілів, хтось з дітей пережив бомбардування, втрату близьких…

Проєкт «Кольори творчості» за фінансової підтримки Благодійної організації «STREET CHILD», Великобританія, спрямований на підтримку дітей ВПО в навчальному процесі та творчості. Ми прагнули допомогти необхідними канцтоварами для навчання, надихнути на творчість, відволікти їх через творчість від спогад про війну.

Діти – це наше майбутнє, майбутнє нашої країни, Планети. І від кожного з нас залежить яке буде наше майбутнє!

news-902
news-903
news-904
news-905
news-906
news-907
news-908
news-909
news-910
news-911