Завершення проєкту «Від кризи до турботи: табір відпочинку та психосоціальної реабілітації для дітей, постраждалих від війни», Закарпаття (16.04.2026)

news-3058

Ось і завершився перший табір відпочинку та психосоціальної реабілітації для дітей, які приїхали з прифронтового міста Нікополь. Два насичені тижні пролетіли дуже швидко, але були сповнені подій та емоцій.
Ми з колегами приїхали проводжати дітей на вокзал у місті Ужгород. За цей час ми встигли потоваришувати з дітьми, проживши разом багато яскравих моментів.
Складно описати цінність такого відпочинку для дітей, які майже половину свого дитинства проживають у постійній небезпеці, під обстрілами та звуками сирен. Найголовніша цінність — це живе спілкування з однолітками, спокійні прогулянки на свіжому повітрі та відчуття нормального життя, наповненого світлом, теплом і надією.
Знову чуємо слова подяки за надану можливість відпочити. Сльози на очах супроводжуючих — це і радість за дітей, і перша робоча поїздка в безпечне місце.
Діти вирушили потягом до міста Кам’янське. Далі на них чекала складна та небезпечна дорога, тому колеги з ГО «Козацький набат» організували перевезення, а також звернулися до військових і правоохоронних органів із проханням забезпечити безпеку маршруту в районі Нікополя. Батьки зустрічали дітей. Емоції переповнювали всіх: біля автобуса діти плакали та не хотіли розходитись. Згодом ми отримали дзвінок — усі безпечно дісталися додому.
Велика подяка спонсорам з Великої Британії, які подарували дітям радісні моменти дитинства. Проведення кожного заїзду стало можливим завдяки підтримці донорів і партнерів. Саме від наявного фінансування залежить, скільки дітей зможуть отримати допомогу та взяти участь у таборі. Разом ми можемо дати їм більше, ніж відпочинок — ми можемо дати їм опору на майбутнє.

news-3059
news-3060
news-3061