Святкові заходи на підтримку українців у Берліні, Німеччина (27.08.2022)

news-674

Святкуючи можна не лише розважатися, а й робити корисну та добру справу! Таку думку підтримують небайдужі українці у Берліні, коли беруть участь у різноманітних заходах та фестивалях від фонду «Сонячний Всесвіт» (inst: @sunvsesvit).

Так 27 серпня в (inst: @interkulturanstalten) відбувся Літній фестиваль з нагоди річниці існування цього чудового місця. І, ясна річ, наші українці були тут як тут.

Разом із нашою старанною командою волонтерів ми пригощали відвідувачів різноманітними смаколиками. Знайомили з українською культурою через твори й вироби наших митців: картини, прикраси, одяг. Також Алла (inst: @alla_sokol_) порадувала дітлахів аквагримом (такого скупчення дітей не було ніде більше на фестивалі), а Анна (inst: @vel_anna_) поділилася з усіма присутніми красою української пісні.

Усі зібрані кошти підуть на програми нашого благодійного фонду: придбання необхідного для жінок та дітей, що були вимушені покинути власні домівки.

По сусідству з нами стояли столи із їжею жінки з Афганістану. Було дуже приємно почути їхні слова підтримки. Вони також проявили свою готовність допомогти, купуючи наші страви та пригощаючи нас своїми. Це дуже гарно демонструє єдність і взаєморозуміння людей у бажанні миру та повернення додому.

news-675
news-676
news-677
news-678
news-679
news-680