Шкільні набори для юних школярів. Харків (11.11.2022)

news-991

До нас звертаються по допомогу з різних регіонів України. На цей раз відправили допомогу родині в місті Харків.

Нам випала нагода поспілкуватись. Сім’я проживає в районі Салтівка. На початку війни вони евакуювались в Красноград Харківської області, але і там не було спокійно і згодом вирішили повернутись додому. Тетяна разом з чоловіком та двома дітьми Андрієм та Антоном живуть в багатоповерхівці. На кожному поверсі люди проживають в одній – двох квартирах, інші порожні.

Багато людей виїхало з міста, адже з початку війни Харків зазнав багато бомбардувань, постійні обстріли, сирени, вимкнення світла. Бувають дні, коли сирени не вимикають. Діти вже звикли до них, майже не звертають уваги. Але тривогу діток видають їхні постійні прокидання вночі, коли вони бояться, неспокійно сплять, приходять вночі до батьків та інколи просять завісити вікно, щоб нічого не було видно.
Вибухів біля дома родини не було, але в їхньому районі прильоти були й не раз.
Тетяна з чоловіком дітей вдома не залишають одних, по черзі ходять на роботу, по черзі сидять з дітьми дома. Робота не завжди буває. Андрію та Антону не вистачає спілкування з друзями, занять гімнастикою, довгих прогулянок. Вони люблять малювати та робити поробки. Шкільні заняття проходять онлайн.
Вчителі крім уроків буває подовгу спілкуються з дітьми, адже під час війни їм особливо потрібна підтримка та спілкування.
Родина отримала від фонду продукти харчування.

А завдяки фінансової підтримки Благодійної Організації «STREET CHILD» з Великобританії, ми передали шкільні набори та матеріали для творчості.
Підтримка від українського та європейського суспільства дуже важлива, адже багатьом родинам складно на самоті пережити випробування, викликані війною.
Наших нових юних друзів чекаємо на участь в конкурсі творчих робіт.

Гарного навчального року та Перемоги!

news-989
news-990