Шкільні набори для дітей, постраждалих від війни в Великодимерській громаді. Київська область. (08.11.2022)

news-980

Проєкт «Кольори творчості» за фінансової підтримки Благодійної організації «STREET CHILD» з Великобританії реалізується як в Закарпатській, так і в Київській області. Ми передали 200 шкільних наборів нашим партнерам – БО «Київське обласне відділення «Благодійний фонд «СОС Дитяче Містечко», з якими співпрацюємо в багатьох проєктах. На цей раз наші колеги допомагають дітям, які були постраждали від війни.

У Великодимерській громаді Броварського району села: Велика Димерка, Богданівка, Тарасівка, Шевченкове, Бобрик, Рудня, Плоске, Русанів, Гоголів – всі були під окупацією. Майже кожну родину не оминули жорстокості окупаційного режиму, багато руйнувань, горя, смертей…

У більшості родин загинув батько. Діти радісно зустрічають соціальних працівників, які привезли допомогу. Зовсім не дитячий погляд – глибина пережитого страху, болю, втрати. Але разом з тим і щирі розповіді про життя, надії та сподівання.
Багатодітна мама (пережила окупацію, втратила чоловіка), яка потребує допомоги на утримання дітей, проводжаючі наших колег, несе їм в дарунок банку меду.

Після спілкування з матерями, дітьми, наші колеги їдуть зі сльозами на очах. Наш народ не здолати. Попри всі випробування, вони не втрачають людяність, бажання дарувати навіть останнє для інших.
Набір канцтоварів та матеріали для творчих занять будуть в нагоді дітям протягом навчального року. Найважливішою допомогою ми вважаємо підтримку дітей, розуміння їхнього болю та пережитих страждань.

Ми бажаємо дітям гарного навчального року та мирного неба нам всім!

news-981
news-982
news-985
news-986
news-987
news-988