Прихисток для переселенців

Закарпаття є однією із західних областей України, яка межує з країнами Євросоюзу, тому з перших днів проголошення росією загарбницької війни, сюди постійно прибувають переселенці з усієї країни.

У прикордонному місті Ужгород, де є сполучення зі Словаччиною та Угорщиною, Благодійний Фонд «Сонячний Всесвіт» прийняв участь у наданні прихистку жінкам з дітьми, які покинули домівки та виїхали з окупованих територій. Для цього ми орендували чотири помешкання: двоповерховий будинок, у багатоповерхових будинках квартири — дві двокімнатні та одну трикімнатну.

Додатково у місті Львів було також орендовано чотирикімнатну квартиру для розміщення осіб, що тимчасово зупинялися під час евакуації за кордон зі сходу України.

programs-shelter-2

На даний час залишився тільки один Прихисток у місті Ужгород, розрахований на 30 осіб. Наразі кількість людей постійно змінюється.

Ми організували всі необхідні умови для спокійного та комфортного перебування дітям та їх матерям. Всі мають ліжка, сплять у теплих кімнатах, мають можливість прийняти гарячий душ та випрати одяг. Щодня волонтери дбають про необхідні продукти харчування та для приготування гарячої їжі. Мами, хто має можливість, долучаються до волонтерської діяльності або допомагають доглядати за дітьми. Ми не залишаємо без уваги жодного, хто до нас звертається і надаємо всіляку допомогу та підтримку.

Для підтримки програми необхідно:

  • Фінансова допомога для оплати орендованих приміщень та комунальних послуг в сумі 2000 євро на місяць.
  • Фінансова допомога для придбання продуктів харчування або гуманітарна допомога продуктами харчування тривалого зберігання (молоко, крупи, макарони, сир, цукор, чай, кава, солодощі, печиво, дитячі каші та пюре, м’ясні консерви тощо).
  • Гуманітарна допомога у вигляді пральних порошків, кондиціонеру для білизни, засобів особистої гігієни.

Ми маємо можливість:

  • Самостійно отримувати гуманітарну допомогу на кордоні у місті Ужгород (або Чоп).
  • Організувати волонтерську доставку з будь-якої країни Європи до нашого центру у місті Ужгород.

Додаткову інформацію ви можете переглянути на наших сторінках у соц. мережах:

Реквізити для фінансової допомоги на сайті фонду, або запитайте в нашого представника чи волонтера. Дякуємо всім, хто до нас приєднався!

Приєднуйтесь! Якщо бажаєте перерахувати кошти на підтримку благодійного проєкту: