Проєкт «Не звикай до війни»

З початку війни в Україні наша команда робила все можливе, щоб не залишатися осторонь та всіма силами допомагати тим, хто цього потребує.

Дівчата із команди нашого фонду виїхали до Європи, маючи на меті знайти тих, кому не байдуже майбутнє українського народу. Протягом багатьох місяців ми активно працювали у різних країнах Європи. Знайомилися із різними людьми та на власному прикладі показували згуртованість та міцність народу України.

Спілкування із різноманітними людьми показало, що люди потроху звикають до того, що в Україні досі йде війна. Тоді в нас народилася ідея створити проєкт, який би нагадав, що відбувається в нашій країні. Проєкт, який би підтримав та надав сили кожному українцю, в незалежності від того, де він знаходиться – в Україні чи за її межами.

ne-zvikay-do-viyni

Мета проєкту

Основною метою проєкту «Не звикай до війни» є неймовірне бажання підтримати кожного українця. Показати, що ми всі разом в єднанні подолаємо цю біду і зробимо все можливе, щоб наблизити нашу Перемогу.

План Проєкту

Курішко Ольгою за підтримкою Верес Тетяни написали вірш. Дівчата-представники Фонду, які зараз перебувають у різних країнах Європи, запишуть відео-звернення, зачитавши вірш.

Потім відео-ролик розмістити на сайті та на сторінках соціальних сторінок фонду. Розмістити відео-звернення на різноманітних інтернет-ресурсах та групах. Звернутися до посольств Україні в різних державах світу щодо розміщення відео-звернення «Не звикай до війни» на своїх сторінках в соціальних мережах до Дня Незалежності України 24 серпня 2022 року. Запросити до участі у проєкті інші організації.

Очікувані результати

Відео-звернення направлене на пробудження свідомості світової спільноти до подій в Україні. Направлене на підтримку українців та привертання уваги, що жах війни скінчиться, а Перемога обов’язково настане!

«Не звикай до війни», тому що сам факт того, що в демократичному суспільстві може відбуватися, щось подібне – це аномалія.

«Не звикай до війни», тому що кожного дня всім тим, хто залишився в Україні або знаходиться за її межами, потрібна підтримка.

«Не звикай до війни», тому що неможливо жити спокійно, так наче нічого не відбувається, коли поряд гинуть діти.

«Не звикай до війни», тому що ще трохи і ми обов’язково переможемо. Бо ми разом! Ми єдине ціле! Бо за нами Правда!

Україні потрібна підтримка світової спільноти і мовчати зараз це злочин!

Додаткову інформацію ви можете переглянути на наших сторінках у соц. мережах:

Реквізити для фінансової допомоги на сайті фонду, або запитайте в нашого представника чи волонтера. Дякуємо всім, хто до нас приєднався!

Приєднуйтесь! Якщо бажаєте перерахувати кошти на підтримку благодійного проєкту: