Допомагаємо Україні

Приєднуйтеся до нашого проєкту! Благодійний фонд «Сонячний Всесвіт» має декілька програм по наданню допомоги переселенцям та військовим України.

Наразі ми допомагаємо біженцям та переселенцям в Закарпатській області, Луцьку, Львові та тим, хто залишився в Києві, Київській та Чернігівській областях. Ми вже надали благодійну допомогу продуктами харчування та ліками, засобами особистої гігієни та миючими засобами, одягом та взуттям, ковдрами та подушками, постільною білизною та рушниками, іграшками та обладнанням.

До нас постійно звертаються багато людей, організацій та військових, але на жаль, на задовільнену потребу коштів не вистачає. Ми поставили перед собою мету – зібрати 100 тисяч євро для допомоги Україні.

help-ukraine

Відгукнулися дівчата-художники з України. Вони благодійно передали нашому Фонду свої роботи: картини та етюди. Також вони готові малювати на замовлення портрети. Всі кошти від продажу цих робіт підуть на реалізацію благодійних програм Благодійного Фонду «Сонячний Всесвіт».

Ви можете переглянути каталог робіт за посиланням:

avviva.tumblr.com

Ми звертаємося до всіх небайдужих за долю України! Ви можете придбати будь-яку роботу чи допомогти організувати виставку робіт в своєму місті. Дякуємо всім, хто до нас приєднався!

Додаткову інформацію ви можете переглянути на наших сторінках у соц. мережах:

Реквізити для фінансової допомоги на сайті фонду, або запитайте в нашого представника чи волонтера. Дякуємо всім, хто до нас приєднався!

Приєднуйтесь! Якщо бажаєте перерахувати кошти на підтримку благодійного проєкту: