Допомога центрам переселенців

Внаслідок російського вторгнення та активних бойових дії в Україні, жінки з дітьми, літні люди змушені евакуюватися в міста, де на цей час у країні безпечніше або за кордон. У Закарпатській області багато громадських організацій, активістів та небайдужих людей, які організували центри для переселенців, оскільки кількість людей з кожним днем зростає. Ці люди щодня потребують необхідним життєвим забезпеченням.

Команда Благодійного фонду «Сонячний Всесвіт» з перших днів війни організувала програму допомоги, до якої входить: взаємодія з центрам переселенців в області, координація потреб і різноманітна допомога, виїзд за кордон.

Наразі ми допомагаємо біженцям та переселенцям в Закарпатській області, Луцьку, Львові та тим, хто залишився в Києві, Київській та Чернігівській області.

programs-help-refugee-2

Потреби:

  • Фінансова допомога для придбання продуктів харчування або гуманітарна допомога продуктами харчування тривалого зберігання (молоко, крупи, макарони, сир, цукор, чай, кава, солодощі, печиво, дитячі каші та пюре, м’ясні консерви, тощо).
  • Фінансова допомога для придбання або гуманітарна допомога лікарськими засобами (знеболювальні, противірусні, вітаміни, ліки від отруєння, антибіотики, тощо).
  • Фінансова допомога для придбання кухонного начиння (електричні чайники, каструлі, сковорідки, столовий посуд, тощо).
  • Фінансова допомога для придбання палива для заправки мікроавтобусів.
  • Фінансова допомога для придбання 100 ліжок у сумі 10 000 (десять тисяч) євро.
  • Гуманітарна допомога у вигляді пральних порошків, засобів особистої гігієни, підгузків.

Ми маємо можливість:

  • Самостійно забирати гуманітарну допомогу на кордоні у місті Ужгород або Чоп.
  • Організувати волонтерську доставку з будь-якої країни Європи до Ужгорода.

Додаткову інформацію ви можете переглянути на наших сторінках у соц. мережах:

Реквізити для фінансової допомоги на сайті фонду, або запитайте в нашого представника чи волонтера. Дякуємо всім, хто до нас приєднався!

Приєднуйтесь! Якщо бажаєте перерахувати кошти на підтримку благодійного проєкту: