Допомога військовим та тер. обороні

Збройні Сили України героїчно захищають країну від жорстокого російського ворога, який кожного дня руйнує українські міста та села, вбиває мирних людей. Зараз наше військо як ніколи потребує підтримки та допомоги. Наразі є велика кількість громадських організацій, фондів, які надають допомогу військовим, але, на жаль, не всі встигають отримати необхідне. Наших захисників зараз, як ніколи, потрібно забезпечити амуніцією та надати гуманітарну допомогу.

Благодійний фонд «Сонячний Всесвіт» робить все можливе, щоб військові, які звернулися до нас за допомогою, отримали її швидше. Наразі до нас звернулися по допомогу з Київської та Львівської областей.

programs-help-military-and-defense-2

Необхідно зібрати:

  • Гуманітарна допомога: бронежилети (рівень захисту 3 або 4), шоломи, тактичні окуляри та рукавички, дрони, біноклі, тепловізори, тактичні аптечки, військовий одяг, білизна, шкарпетки тощо.
  • Фінансова допомога для придбання або гуманітарна допомога лікарськими засобами (антистресові ліки, препарати (в тому числі мазь) для загоєння ран, опіків, джгути, знеболювальні, кровоспинні, противірусні, антибіотики, знеболювальні гелі для спини, для суглобів, цинкова мазь, тощо).
  • Фінансова допомога для придбання продуктів харчування або гуманітарна допомога продуктами харчування тривалого зберігання (цукор, чай, кава, солодощі, печиво, тощо).
  • Фінансова допомога для придбання або гуманітарна допомога – ноутбуки, смартфони, павербанки, ліхтарики, різноманітний інвентар.

Ми маємо можливість:

  • Самостійно забирати гуманітарну допомогу на кордоні у місті Ужгород або Чоп.
  • Організувати волонтерську доставку з будь-якої країни Європи до Ужгорода.

Додаткову інформацію ви можете переглянути на наших сторінках у соц. мережах:

Реквізити для фінансової допомоги на сайті фонду, або запитайте в нашого представника чи волонтера. Дякуємо всім, хто до нас приєднався!

Приєднуйтесь! Якщо бажаєте перерахувати кошти на підтримку благодійного проєкту: