Всеукраїнська акція «Художники дітям»

Всім відомо, що тільки люди, які роблять свою справу з любов’ю, за покликом серця, можуть навчити інших розкрити в собі потенціал самовираження, талант художника та здібності творити.

Волонтери Благодійного Фонду «Сонячний Всесвіт» – чудові молоді художниці, натхненні вірою в здібності кожної дитини, вирішили поділитися своїми навичками працювати з пензлем та вмінням виразити внутрішнє бачення всесвіту. Діти, які позбавлені тепла та любові батьків, більш за все в цьому мають таку потребу. Дитячі заклади для таких діток створюють умови побуту, але на жаль не завжди мають можливості створити умови для розкриття свободи творчості. Ми разом дуже хочемо надати допомоги, але кожна дитина потребує турботи, любові, уваги та підтримки.

artists-for-children

Мета акції

Акція створена фондом разом з художницями для проведення майстер-класів для діток в спеціальних закладах. Нам необхідні матеріали (фарби, заготовки, полотно та інше) та ваша підтримка!

Додаткову інформацію ви можете переглянути на наших сторінках у соц. мережах:

Реквізити для фінансової допомоги на сайті фонду, або запитайте в нашого представника чи волонтера. Дякуємо всім, хто до нас приєднався!

Приєднуйтесь! Якщо бажаєте перерахувати кошти на підтримку благодійного проєкту: