Початок роздачі продовольчих наборів за Проєктом «Допомога матерям серед ВПО та місцевих постраждалих, які проживають у Київській області» (24.10.2022)

news-875

Нарешті почався довгоочікуваний етап реалізації проєкту – роздача допомогив вигляді продовольчих наборів.

Всі зусилля: підготовка гранту, фінансування, закупка та доставка продуктів, пакування – все залишається позаду разом з втомою наших дружніх колективів БО «БФ «Сонячний всесвіт» та нашого постійного партнера БО «Київське обласне відділення Благодійного фонду «СОС Дитяче містечко».

Нарешті ми зможемо підтримати, надихнути сім’ї з двома та більше дітками, поділитись надією на краще майбутнє, вислухати, разом порадіти.

Сьогодні перший день роздачі продовольчих наборів у Фастові, Броварах та Києві.

Набори спакували великі по 18 кг, розклали у два пакети. Щира вдячність за допомогу Європейському союзу від внутрішньо переміщених та постраждалих від війни сімей за те, що вони не залишаються на одинці в скрутних обставинах.

Публікація підготовлена в рамках міні-гранту проєкту EU4CSOs за фінансової підтримки Європейського Союзу, що реалізується БО «Мережа 100 відсотків життя Рівне».

Її зміст є виключною відповідальністю міні-грантера проєкту EU4CSOs БФ «Сонячний всесвіт» і не обов’язково відображає позицію Європейського Союзу.

#StandWithUkraine #ПрямуємоРазом #EU4CSOs

news-876
news-877
news-878
news-879
news-880
news-881