Набори канцтоварів для дітей ВПО. Київська область (02.11.2022)

news-967

«Життя… Як багато означає це слово!
Сьогодні ми живемо і це прекрасно…»
Василенко Надія
Проєкт «Кольори творчості», за фінансової підтримки Благодійної організації «STREET CHILD» з Великобританії, також реалізується в Київській області для дітей з родин ВПО. Люди зазнали величезних психологічних травм. В таких надзвичайних умовах для матерів з дітьми дуже складно забезпечити всім необхідним самостійно. Тому вони потребують допомоги суспільства.

Розповімо історію Надії. Ім’я ми змінили, фотографії в статті також інших людей, яким надавалась допомога. Родина Надії проживала в Горлівці. У 2014 році почались воєнні дії, тому їм довелось переїхати в місто Костянтинівку Донецької області на неокуповану територію. Знімали будинок та почали нове життя. Згодом Надія дізналась, що її будинку в Горлівці більше немає. І це було важко пережити та прийняти. Та взявши себе в руки, мама почала працювати вдома, надаючи послуги перукаря та майстра з манікюру. Здавалось, що робила людей трішки щасливішими та красивішими. Та й сама ніби відволіклась та почала радіти життю разом з сином. Жінка одна виховує сина, чоловік вже давно їх покинув. Хлопчику 7 років, цього року вже пішов до школи.

24 лютого Надія прокинулась зі словами: «Знову війна…». До 15 квітня сиділи в підвалі та виходили тільки приготувати їсти та набрати води, проте запаси їжі почали закінчуватись. Магазини вже не працювали, та й по вулиці було страшно пройти через величезну кількість військових та ворожої техніки. А коли в місті відключили світло та воду, жінка з малолітнім сином зрозуміли, що не зможуть вижити, якщо залишаться. Цього разу вони збирались так швидко, що не могли зрозуміти, що взяли, а що ні. З допомогою добрих людей сім’я Надії дісталась до міста Бровари Київської області. «Велика вдячність нашим знайомим, що прийняли мене з сином у свою однокімнатну квартиру. Ми в тяжкому матеріальному становищі, тому самі не в змозі орендувати житло. Я розумію, що потрібно починати все спочатку і це лякає… Дуже хочу, щоб все закінчилось нашою перемогою, було мирне життя» – говорить Надія.
Сім’я звернулась по допомогу до БО «Київське обласне відділення «Благодійний фонд «СОС Дитяче Містечко», яка є нашим постійним партнером.

Вони отримали гуманітарну допомогу від організації, в тому числі й професійне перукарське та манікюрне приладдя для того, щоб Надія могла знову працювати та забезпечувати сина.

Крім того, після всього пережитого мама та син відвідують індивідуальні та групові психологічні та педагогічні заняття. Хлопчик займається з логопедом.

Завдяки проєкту «Кольори творчості» син Надії має необхідний набір канцтоварів та матеріали для творчості на весь навчальний рік. Не зважаючи на війну та неймовірні випробування, через які пройшов маленький хлопчик, він продовжує навчатись та знову адаптується на новому місці, вчиться не боятись звуків сирен.

Підтримка таких матерів з дітьми під час війни неймовірно важлива, адже допомога суспільства дає відчуття захищеності, єдності, надає сил жити, вірити в людяність…

Мирного неба та гарного навчального року Надії та її сину!

news-968
news-969
news-970
news-971
news-972
news-973
news-974
news-975
news-976
news-977
news-978
news-979