Концерт «Жахливий лютий» до річниці початку війни в Україні. Відень, Австрія (23.02.2023)

news-1167

23 лютого 2023 року у Відні в Австрії представниками БО «БФ «Сонячний Всесвіт» було організовано і проведено благодійний концерт «Жахливий лютий» до річниці початку війни в Україні.

Прозвучало багато українських пісень у виконанні талановитих артистів, які змогли передати увесь біль українського народу.
Дитячі танцювальні постановки вселили кожному надію на майбутнє. Діти – це майбутнє кожної країни.

Дякуємо всім небайдужим, які прийшли, бо тільки разом ми величезна сила. Всі, хто був присутній на концерті, відчули силу єдності нашого народу. Українські майстрині мали нагоду продемонструвати свої вироби ручної роботи.

В концертній програмі взяли участь:
Інна Кравченко з Києва – автор цифрового контенту. Професійний фотограф, портретний фотограф, художній репортаж. Чудова людина з великим українським серцем!
facebook instagram

Олег Пилипенко – талановитий режисер /оператор з Києва. В його доробку надзвичайно якісні роботи! Одна з них фільм – «Експедиція перша», який показує всі деталі російсько-української війни.

Заслужена діячка мистецтв України, доцент Національної академії керівних кадрів культури та мистецтв – Наталія Овсяннікова з Бучі.

Заслужена артистка України, актриса Херсонськог академічного музично драматичного театру імені Миколи Куліша – Таїсія Новачук з Херсону.

Майбутня актриса, студентка Київської академії естрадного і циркового мистецтв – Меланія Новачук з Херсону.

Сестри-двійнята з Одеси Ольга і Ганна Вишневські, екссолістки «РокОрганШоу» Харківської філармонії. Прекрасні та круті музиканти яким не страшні ніякі перешкоди.

Солістка Одеської філармонії та справжня українка – Олена Вишневська з Одеси.

Яценко Олена Володимирівна – лауреат міжнародних та всеукраїнських конкурсів, оперна співачка, педагог вокалу, методист, член журі фестивалів та конкурсів «Зоряні діти», «Ми твої діти, Україно» з Одеси.

Мінгальов Павло з Дніпра – Дніпропетровська консерваторія ім. Глінки, працював на фортепіанному факультеті університету в Цзянсу, Китай.

Катерина Савіцька – концертмейстер, піаніст з Івано-Франківська.

Людмила Мєшкова (артистичне ім’я – Монна Діа) – оперна та естрадна співачка, артистка театру, музикант і автор пісень з Одеси.

Український діяч мистецтва та культури, співачка, художниця та педагог – Ольга Мусіна з Дніпра.

Наталія Лінник – чудова скрипалька/альтистка, прекрасна та чуйна людина, випускниця КНАМ ім. П. І. Чайковського, артистка Національної опери України, запрошена музикантка Віденської опери.

Квартет скрипалів з Києва у складі: Юлія Рубанова (скрипка), Аліса Рубанова (скрипка), Наталія Лінник (альт), Ольга Жукова (віолончель).

Спортивна танцювальна студія «Престиж» з Києва під керівництвом Афанасенко Олени.

news-1168
news-1169
news-1170
news-1171
news-1172
news-1173
news-1174
news-1175
news-1176
news-1177