Греція (лютий-березень 2022)

news-365

Представник фонду Вероніка Боголюбська та Валентина Осадча приїхали до Греції в кінці лютого 2022 року. Греція, колиска західної цивілізації, зустріла їх не тільки гарними краєвидами, але й гостинністю в особі греко-української сім’ї в селі Лаконія. Дівчата завітали до мерії найближчого містечка Леонідіона, висловили свою повагу та розповіли про події, які відбуваються в Україні.

Представники фонду мають велике бажання допомогти Україні та українському народу, тому вирушили до Афін. В волонтерському центрі, що знаходиться у передмісті Афін – Пиреї, на стадіоні Миру та Дружби вони познайомились з волонтерами та допомогли пакувати одяг для відправки в Україну.

Надалі Вероніка та Валентина перебували в центрі для біженців, в містечку Елефсина, де донедавна жили сірійські біженці, а тепер – українці, що виїхали до Греції через війну. Там вдалось познайомитись з журналістами Агентства «Франц-Прес», що приїхали поцікавитись умовами життя українців. Журналістка Хелена Колліопуло взяла інтерв’ю у Вероніки Боголюбської, питала про особисту історію. Також тепле спілкування склалося у дівчат з фоторепортером Агентства Луїзою, полькою за походженням.