Допомога сім’ям з дітьми, переселенцям та постраждалим від війни (11.07.2022)

news-507

До нашого фонду поступає багато звернень від мам з дітками, багатодітних сімей, які переїхали в інші регіони України та потребують продукти харчування, засоби першої необхідності.

Останнім часом дуже мало гуманітарної допомоги прибуває до нашого фонду. Але волонтери фонду гуртуються з іншими організаціями, фондами, щоб допомагати людям. Так, нещодавно відгукнулись на запит ще двох сімей, у яких різні долі, обставини, але є спільне – залишитись на батьківщині та зберегти дітей.

Мама з двома дітьми з Дніпропетровської області – Ірина, залишилась без житла, переїхала до іншого регіону. Діти потребують коштів на лікування, продуктів харчування, самого необхідного. Молодшій дитині – потрібна операція.
Наталія переїхала до Тернопільської області, троє дітей, виплати ще не поступили, а жити за щось потрібно. Волонтери фонду передали продовольчі набори, засоби гігієни, одяг, солодощі та іграшки для дітей. Мами наших українських дітей – мужні захисниці майбутнього нації, як і кожен з нас на своєму фронті. Разом ми переможемо!

news-509
news-508