Австрія (квітень 2022)

news-404

Мальовнича Австрія знаходиться в центрі Європи та дружелюбно зустрічає українців, які вимушені були їхати з України через війну. Юлія Пилипович, представник фонду, також поїхала до Австрії разом із дітьми.

В цій країні все налаштовано на допомогу вимушеним переселенцям: тимчасове житло, продукти харчування, гуманітарна допомога. Також австрійці вирізняються тим, що організовують багато прямої підтримки переселенцям в самій Україні (гуманітарна допомога, медикаменти, тощо).

Юлія приїхала в цю країну з метою підтримати Україну, донести, що відбувається на батьківщині, організувати допомогу українцям, в першу чергу мамам з дітьми, переселенцям в самій Україні. Також в Австрії проходить багато мітингів на підтримку України, проти війни та агресії.

Юлія Пилипович прийняла участь в мітингу в Innsbruck проти війни в Україні, в мітингу-ході в Відні «Маріуполь-Азовсталь», який відбувся 15 травня та відвідала фотовиставку, де представлені трагічні фото з Бучі.

У найближчих планах Юлії в Австрії – провести благочинні виставки-продажі робіт українських художниць на підтримку України. Разом всі ми допомагаємо батьківщині та вносимо всій внесок в перемогу!

news-405
news-406

Попередня

Наступна