Акція «Допомога мешканцям Ірпіня». Київська область, Ірпінь (01.04.2023)

news-1259

Ми вирішили відвідати Київську область, а саме міста: Ірпінь, Бучу, Бровари.
Ці міста рівно рік тому були звільнені від російської окупації.
Назви цих міст зараз асоціюються з героїзмом, болем, стражданням мирного населення та відважністю наших захисників.
Ми зібрали гуманітарну допомогу, завантажились до нашого буса та поїхали в подорож: Ужгород-Київ.
Першим ми відвідали місто Ірпінь. Блокпости, «їжаки» на дорогах та уважність військових нагадують про воєнний стан в країні. Славнозвісний зруйнований раніше міст при в’їзді в місто вже майже відбудований.
Місто живе майже мирним життям. Тільки зруйновані будинки, кулями побиті забори та огорожі, будівлі, що вщент згоріли, нагадують про торішні події.

Акцію ми організували завчасно біля Будинку культури. Цей будинок майже 70 років гуртував навколо себе мешканців Ірпеня. Російські окупанти під час обстрілів пошкодили фасади, інтер’єри та перекриття. Та понад усе ця будівля являє спогади минулорічних подій.
Біля Будинку культури зібрались люди. Більшість з них залишилась без будинків, втратили близьких, пережили окупацію. Люди з вдячність прийняли гуманітарну допомогу, дякували за підтримку та співчуття та ділились своїми історіями, болем…
Ми познайомились з жінкою, у якої загинув єдиний 24-річний син та згоріла хата. Поспілкувалися з родиною, у якої спалили будинок, але дякуючи Богу, залишились рідні. Допомогли мамі з маленькими дітьми, що винаймає житло, бо своє згоріло, а чоловік пішов на війну. Та ще багато інших історій ми почули. Багато пережитих страждань та надії на перемогу бачили ми в очах людей.
Ми виїжджали з міста з вдячністю, відчуттям тиші та радості, що ми могли поспілкуватись з такими людьми та чимось допомогти їм.
Щира вдячність нашим німецьким колегам з «Spendenbrücke Ukraine» за надану гуманітарну допомогу, а також всім українським донорам, що нам допомагають.

news-1260
news-1261
news-1262
news-1263
news-1264
news-1265
news-1266
news-1267
news-1268
news-1269
news-1270
news-1271