«Сильні жінки: сильні мистецькі голоси з України» – благочинний вечір (03.07.2022)

news-475

Дорогі друзі, щиро вдячні всім, хто прийшов підтримати нас та допоміг організувати теплий благодійний захід в затишній атмосфері «Сильні жінки: «Сильні мистецькі голоси з України». Особливу подяку хочемо виразити Ludger Lemper з його командою KulturMarktHalle (Ханнс-Эйслер вулиця, 93, Берлін), які благодійно надали свій простір для проведення заходу та допомогли всім необхідним.

Щиро вдячні дівчатам з команди «Сонячного Всесвіту» в Берліні: Марії Крутоловій (мистецький відділ) , яка надала свої роботи для показу та підготувала виставку, команді художниць з женевської виставки «Народжені бути вільними», які надали свої роботи, Сливюк Юлії (PR відділ/реклама/розвиток), Анастасії Касьян – нашому прекрасному фотографу.

Також хочемо висловити безмежну вдячність українським співачкам: Axxi Oma, Iris Forest, VIKA – сильним українським мистецьким голосам, які виступили на благодійному заході, створили неймовірну прекрасну атмосферу краси та сили внутрішнього світу нашої нації. Ми щиро вдячні вам, дівчата, за вашу готовність підтримувати спільну добру справу та творити разом прекрасні вечори.

Також вдячні за участь українським митцям, які організували для гостей благодійний ярмарок: Asa (живопис, дизайн одягу), Aleksandra (жіночі прикраси ручної роботи), Diana Kiprach – власниця Space Meduza, яка надала українські роботи для благодійного продажу.

У гостей була можливість познайомитися з роботами українських художниць, насолодитися живим українським мистецтвом, співом, проявом української душі.

news-480
news-481
news-476
news-477
news-474
news-478
news-479
news-479-2