Швейцарія, Женева. (квітень 2022)

news-385

Терміни початку виставки були позначені, тому робота художниць була дуже насиченою. Адміністрація «Centre d’Art Contemporain Genève» надала матеріали, мольберти, фарби та всі необхідні матеріали.

Ініціативою директора Андреа Белліні було надрукувати статтю в газету «Tribune de Geneve», щоб висвітити майбутню подію в сучасному мистецтві українських художниць. Всі робітники виставкового центру приймали участь в процесі підготовки до виставки – розміщували рекламу в соціальних мережах, підтримували, надихали та з нетерпінням чекали на цю подію.

Дівчата писали картини, розписували стіни та робили ліногравюри. Художниці в своїй творчості являють жінку, як образ України; жінку, як матір, що народжує життя, дає поштовх початку всього нового, життєдайного; жінку, яка оберігає. Висвітлюється образ українки, дівчини, обрамленої українською символікою. А написані в картинах діти являють символ майбутнього.

Виставка-продаж картин відкривається 10 травня та буде проходити до 7 серпня 2022 року. На реалізацію майбутніх проектів запрошуємо інших українських художниць до співпраці в благочинних виставках – продажах в Європі.

news-386