Проєкт «Зимові свята для дітей України»

Благодійний фонд «Сонячний всесвіт» допомагає родинам з дітьми, які постраждали від війни та ВПО з початку війни. За 9 місяців війни ми почули багато історій про те, як страждають українці, особливо діти. Фонд реалізував вже декілька проєктів, приділяючи особливу увагу дітям.

Кожного року наша команда напередодні зимових свят збирала подарунки для дітей, які потребують особливої уваги. Українські родини не мають можливості зробити подарунки дітям через жорстокі бомбардування та обстріли, відключення опалення та світла, відсутність роботи та зруйновані домівки, відсутність коштів на саме необхідне. Ми прагнемо потішити дітей солодощами, приділити їм увагу почувши їх історії, підтримати їх невеличким, але приємним дарунком. Тому що діти при будь-яких умовах вірять в диво, особливо на зимові свята.

proekt-zimovi-svyata-dlya-ditey-ukraini-image

Цього року Україна переживає важкі часи, тому ми звертаємося до світової спільноти. Не залишайтеся осторонь! Допоможіть зібрати кошти та подарунки для дітей з родин, що постраждали від війни! Поділіться з дітьми часткою свого серця! Створіть разом з нами для дітей святковий настрій! Покажіть, що весь світ з Україною в її боротьбі з темрявою! Надайте маленьким українцям віру у світле майбутнє!

Загальна інформація

Тема проєкту: Зимові свята для дітей України.

Цільова група проєкту: діти з родин внутрішньо-переміщених осіб та постраждалих від війни в Україні.

Територія: вся Україна, особливо Чернігівська, Харківська, Київська та Запорізька області.

Подарунки: солодкі набори та невеликі презенти зі святковою тематикою (шкарпетки, чашки, блокноти, розмальовки, іграшки тощо).

Мета проєкту:

 • Створити свято дітям внутрішньо-переміщених осіб та постраждалим від війни: подарувати солодкі набори та приємні дрібнички.
 • Розповісти світовій спільноті історії, що пережили діти України під час війни та про що вони мріють.
 • Залучити до проєкту спонсорів для виконання бажань дітей до зимових свят: День Святого Миколая, Різдво та Новий рік.

Завдання проєкту

1. Подарунки до свят

 • За проєктом ми плануємо подарувати свято понад 5000 дітей. Чим більше ми отримаємо благодійної допомоги, тим більшій кількості дітей ми зможемо надати подарунки.
 • Всі кошти, які ми отримаємо, будуть направлені на придбання подарунків дітям. Ми прагнемо підтримати українських виробників, тому всі подарунки будуть українського виробництва.
 • Даний проєкт буде розповсюджено серед партнерів фонду, спонсорів та благодійників. Представники фонду в Європі залучать до проєкту всіх небайдужих до подій в Україні.

2. Конкурс історій

 • Дитина разом з батьками готує історію про себе, про свою родину. Це може бути історія про будь-яку мрію дитини в яскравих подробицях або зворушлива історія родини, яку вона пережила під час війни; можливо це буде розповідь про вимушений переїзд сім’ї через війну, про домівку, яку вони залишили; про події, які залишили в дитині спогади та вона прагне ними поділитися.
 • Батьки записують розповідь дитини на відео, наприкінці розповідь про свою мрію.
 • Батьки надсилають відео-звернення на електронну пошту фонду (sunvsesvit@gmail.com) або на месенджер.
 • За підсумками конкурсу ми визначаємо 3 переможці, бажання яких буде виконано (з урахуванням умов воєнного стану та обмеженням вартості). Умови конкурсу будуть викладені окремо до цього проєкту.
 • Усі відео будуть опубліковані у групі конкурсу на сторінці Facebook. По завершенню конкурсу ми розмістимо ролик із відео-оповіданнями дітей, іншими матеріалами з підготовкою та переможцями, які отримали свій подарунок.
 • Решта учасників отримають особливий подарунок до свят.
 • Умови Конкурсу історій буде розповсюджено серед бенефіціарів фонду по всій Україні, наших партнерів, що працюють в Україні, серед громад, де перебувають ВПО.

3. Залучення благодійників

 • Даний проєкт буде розповсюджено серед партнерів фонду, спонсорів та благодійників в Україні, Європі та США.
 • Представники фонду в Європі залучать до проєкту всіх небайдужих громадян до подій в Україні.
 • Кожен, хто підтримає цей проєкт отримує фото-звіт та фінансовий звіт щодо використання наданої благодійної допомоги.
 • Всі дані про отриману допомогу та її використання будуть висвітлюватися на сайті фонду та сторінках фонду у соціальних мережах.
 • Благодійники, які забажають познайомитися з ходом реалізації проєкту, зможуть в будь-який час отримати звіт.
 • Якщо благодійник забажає особисто подарувати подарунок обраній ним дитині, ми готові допомогти.

Додаткову інформацію ви можете переглянути на наших сторінках у соц. мережах:

Реквізити для фінансової допомоги на сайті фонду, або запитайте в нашого представника чи волонтера. Дякуємо всім, хто до нас приєднався!

Приєднуйтесь! Якщо бажаєте перерахувати кошти на підтримку благодійного проєкту: