День Незалежності України, Словенія (24.08.2022)

news-572

В День Незалежності України в історичному центрі Любляни відбувся ярмарок та концерт з нагоди головного державного свята.

Захід був відкритий промовою посла України у Словенії Андрія Тарана, який висловив вдячність словенському народу за підтримку та солідарність з українською державою, наголосив на необхідності спільної та рішучої відповіді російському агресору для якнайшвидшої перемоги України.

Організатором заходу виступили Посольство України та Благодійна Організація «Сонячний Всесвіт» в особі представниці в Словенії Латик Віталії. Віталія прочитала вірш-звернення «Не Звикай до Війни» українською мовою з проєкту фонду. Англійську версію зачитала дівчинка з Київської області Марія Чиженко.

Дитячий танцювальний колектив «Кураж» з Харкова презентував танцювальний номер на пісню «Україно! Будьмо!». Ольга Полуляхова, керівник студії, зібрала бажаючих діточок для навчання бальними танцями. Вона зі своїм сином також чудово виступила з вальсом «Тримай». На концерті було багато виступів інших надзвичайно талановитих українців, які тимчасово перебувають у Словенії у зв’язку з війною.

Концерт завершився хвилиною мовчання для вшанування пам’яті загиблих у наслідок збройної агресії росії та виконанням всіма присутніми Державному Гімну України.

news-570
news-571
news-573
news-574