Благодійний захід «Сильні українські жінки – сильні мистецькі голоси, сильне мистецтво». Німеччина (16.07.2022)

news-486

16 липня відбувся благодійний захід «Сильні українські жінки – сильні мистецькі голоси, сильне мистецтво» в Берліні, Німеччина за адресою: Ulme 35, Ulmenallee 35.

Щиро дякуємо всім, хто приєднався, зробив внесок у проєкт та прийшов підтримати:

Спонсору нашого заходу Амей Хюлсен від міжкультурної організації «Ульме 35».  Амей Хюлсен стала за короткий час справжнім другом фонду «Сонячний Всесвіт», надала локацію та допомогла з усім необхідним. Наша талановита команда присвятила себе у цей день українському творчому мистецтву: передали, навчили та дали можливість відчути через співи української пісні та петриківського розпису красу та милозвучність української дівчини-душі!

Художницям (волонтери) Аввіві, Геуллі, Руфіні, Авії та Лілії Боголюбової за надані ліногравюри, які через українську фольклорну символіку дають людям відчути та пізнати, яка наша нація прекрасна!

Подрузі у сфері мистецтва Марії Крутоголовій за участь її виставки в цьому заході, за відповідальну організацію та підготовку ярмарки мистецтва та приготування їжі до заходу!

Юлії Сливюк та Сюзанні, які проводили всім бажаючим благочинні навчання петриківському розпису.

Анні Велбой за її талант та безмежну любов до співу, яку вона всім слухачам передала від щирого серця!

Дівчатам Anna Velboy, Axxi Oma та Oynnet за концерт, за ваш сильний вокал, за потужну атмосферу, яку ви створили в залі! Німці були в захваті від ваших голосів.

Команді: перекладачу Ользі Вовк, менеджеру з заходів Вікторії, фотографам Анастасії Касьян, Ангеліці та команді, що приготувала смачну їжу!

Без вас, любі друзі, нічого б не сталося! Всім мирного неба над головою!

news-487
news-488
news-489
news-490
news-491
news-492
news-493