Анонс Благодійного заходу «Ukraine benefizfest» у м. Хорн, Австрія (28.09.2022)

news-798

7 жовтня в австрійському місті Хорн відбудеться відкриття Благодійного заходу «Ukraine benefizfest», який організовує Благодійний фонд «Сонячний всесвіт». Нас підтримують місто Хорн, Кунстхаус, асоціація Allegro Vivo.

16:00 – відкриття благодійної виставки-розпродажу картин та ліногравюр українських художниць.

18:00-19:00 – благодійний концерт, відео-презентація «Історична ДНК вільного та незалежного українського народу», пісні, вірші та танцювальні композиції українців на знак подяки Австрії за надання захисту.

Ми запрошуємо всіх бажаючих взяти участь у нашому благодійному заході на знак підтримки та солідарності з Україною у цей важкий час.

Під час заходу ви зможете побачити роботи відданої української художниці, представниці українського фонду «Сонячний Всесвіт» Аввіви та її учениці Кармії. Під час виставки картини та ліногравюри продаватимуться. Усі доходи від продажу та пожертвування будуть надіслані в Україну для забезпечення предметами першої необхідності жертв війни в Україні.

Пізніше у програмі о 18:00 ми запрошуємо всіх на благодійний концерт, де українські діти поділяться з вами українською історією, поезією, музикою та танцями.

Приходьте зараз нам як ніколи потрібна підтримка кожного з вас!